Naše služby zadarmo k webstránkam

Sledovanie dostupnosti

Na každú webstránku je nasadený sledovací kód, ktorý kontroluje každých 5 minút jej dostupnosť. V prípade, ak je webstránka nedostupná, sme o tom okmažite informovaní emailom, takže môžme začasť zisťovať kde je problém. Momentálna dostupnosť našich webstránok 99,96% (priemer za posledny mesiac).

Bezpečnostné aktualizácie

Sledujeme dianie vo svete IT bezpečnosti a preto pravidelne kontrolujeme webstránky aby neboli kompromitované. Hneď ako sa objaví nový bezpečnostný balík informujeme o tom klienta, aby sa predišlo strate dát, či výpadkom webstránok.

Google Analytics

Každá nami vytvorená webstránka má nasadený sledovací kód aby mal klient podrobný prehľad o návštevnosti jeho webstránky. Google Analytics nesleduje len návštevy, vie sledovať návštevníkov v reánom čase, splené ciele, zdroje návštevnosti a veľa iného.

Google Webmasters Tools

Ďalší z analytických nástrojov, ktorý bezplatne implementujeme na každú webstránku. Pomáhá kontrolovať niektoré životné funkcie webstránky, odosiela do Googlu mapu stránok aby sa webstránka lepšie indexovala. V tomto nástroji sa dá zistiť z akých vyhľadávacích dopytov sa tvorí návštevnosť a iné.

Školenia a manuály

Po odovzdaní webstránky Vás zaškolíme na obsluhu webstránky tak, aby ste zvládli pridávať a meniť obsah a ďalšie funkcie. Ukážeme ako si pozrieť štatistiky a poradíme ako sa o webstránku starať tak, aby prinášala ovocie. K zložitejším úkonom pre Vás pripravíme podrobné manuály.

Pravidelné zálohovanie

Webstránky na našich webserveroch zálohujeme pravidelne každú noc. Okrem toho vieme nastaviť aj samostatné zálohovanie databázy aj v častejších intervaloch. Zálohy tak máme dostupné ihneď a webstránku vieme obnoviť do pár minút.