EURO-helper.com

Portál EURO-helper.com bol pôvodne vytvorený ako služba pre poskytovateľov privátov počas MS vo futbale 2012, ktoré sa konali na Ukrajine. V súčanosti tiež slúži na rezervovanie ubytovania na privátoch v ukrajinských mestách Kyjev, Charkov, Doneck a Ľvov, ako aj prenájom automobilov počas pobytu. Návštevník web stránky tu nájde rýchlo, prehľadne a z pohodlia svojho domova ubytovanie za dobré ceny. Pri každom ubytovacom zariadení sú fotky, adresa, mapa a cena. Web stránka má rôznojazyčné verzie (anglickú, nemeckú, francúzsku, ukrajinskú, ruskú, českú).

Klub Tatranpresov.sk

Oficiálna webstránka Tatranpresov.sk je rozsiahlou informačnou prezentáciou historicky najúspešnejšieho hádzanárskeho tímu Tatran z Prešova. Návštevník webu tu nájde na jednotlivých podstránkach veľa správ o tíme, môže si prečítať o zaujímavej a pestrej histórii Tatranu, ako aj nájsť aktuálne tabuľky výsledkov zápasov, či najnovšie správy o klube. Súčasťou je samozrejme aj galéria hráčov, fotky tímov Tatranu za rôzne časové obdobia alebo fotografie haly, kde prešovskí hádzanari trénujú.

Blog o chudnutí abc-dieta.sk

Radiokiss.sk

Oficiálna webstránka Rádia Kiss. Okrem bežných portálových funkcií ako je blog, komentáre, registrácia užívateľov obsahuje doplnkové funkcie ako je stream, reklamný bannerový systém, 4 variácie templatu podľa ročných období, aktuálne hranú pesničku a aktuálne vysielanú reláciu.

 

Live Preview