Klasická webstránka, alebo firemný profil obsahuje určité elementy, ktoré ľudia väčšinou na všetkých webstránkach očakávajú a hľadajú. Sú to najmä:

  • navigácia
  • fotogaléria
  • kontakty a kontaktný formulár
  • lokalizácia do iných jazykov
  • vyhľadávanie...

Na firemnej web stránke by sa ale určite nemala nachádzať cudzia reklama ako napríklad Google AdSense, či bannery iných firiem.

Pozrite si ako môže vyzerať klasická webstránka:

Detský folkórny súbor vigancek.sk

Vigancek.sk je oficiálnou stránkou Detského folklórneho súboru, v súčanosti pôsobiaceho v Košiciach. Zaujímavosťou je atraktívny, kreatívny dizajn webu, ktorý sa vymyká z celkového portfólia, nakoľko si to vyžadovala tematika webu a vedúca DFS Viganček. Špecifickému obsahu je teda maximálne prispôsobená tak štruktúra, ako aj napr. font písma, ornamenty na web stránke a pod. Dôraz je kladený predovšetkým na fotogalérie, ktoré sú často aktualizované, a teda obsahujú množstvo fotiek.

msbudka3.com

Webová stránka Msbudka3.com je v poradí už druhým projektom pre Materskú školu Melánie Nemcovej v Košiciach. Ide o oficiálnu stránku uvedenej materskej školy. Keďže prvá verzia webu dosiahla technologicky "dôchodcovský vek", tak sa spokojný zákazník rozhodol opäať využiť služby štúdia Axweb a investovať do novej verzie. Plusom bolo zlepšenie správy, a urýchlenie pridávania obsahu, či vytvárania fotogalérií. Aktualizovanie webovej stránky sa teda stalo ovaľa rýchlejším.

SZUŠ Kesel zuskesel.sk

Zuskesel.sk je oficiálnou web stránkou súkromnej základnej umeleckej školy Kesel v Bardejove. Návštevník nájde na tomto webe všetky potrebné informácie o jednotlivých študijných odboroch, učiteľoch, ako aj úspechoch žiakov tejto umeleckej školy. Súčasťou webovej prezentácie je aj fotogaléria a prihláška, pomocou ktorej sa môžete prihlásiť na štúdium na súkromnej ZUŠ Kesel. Štruktúra webu je vytvorená podľa štruktúry školy, tvoria ju teda podstránky: tanečný, výtvarný, hudobný, literárno-dramatický odbor.

Radiokiss.sk

Oficiálna webstránka Rádia Kiss. Okrem bežných portálových funkcií ako je blog, komentáre, registrácia užívateľov obsahuje doplnkové funkcie ako je stream, reklamný bannerový systém, 4 variácie templatu podľa ročných období, aktuálne hranú pesničku a aktuálne vysielanú reláciu.

 

Live Preview

Firemné portfólio gabatex.sk

Webstránka pre cestovnú agentúru JANE-trave.eu

 

Live Preview

Services

  • Design
  • HTML/CSS
  • Javascript
  • Backend
  • Webhosting

Drupal

Tanečné a kongresové centrum keselcentrum.sk

Webstránka Keselcentrum.sk bola prvým projektom pre tohto klienta. Ten sa po čase vďaka dobrej spolupráci s nami rozhodol, že si nechá u nás spraviť redizajn pre súkromnú ZUŠ Kesel. Štruktúra web stránky je jasná, prehľadná, a pre potenciálnych zákazníkov sa postupom času ukázala ako vysoko efektívna, keďže po uvedení webu do "ostrej prevádzky" výrazne stúpol počet objednávok prostredníctovm web stránky.